Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube

Вітання українською, згадка про споріднене коріння та щире спілкування зі студентами – такою була сьогоднішня зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестадом у зв’язку з відкриттям Центру норвезької мови та культури в СНУ ім. Лесі Українки.

Пан Хорпестад зауважив, що Норвегія однією з перших визнала незалежність нашої держави та почала налагоджувати дипломатичні відносини з Україною. Та особливо швидко стосунки між країнами почали розвиватися після Революції Гідності – переломного моменту, коли українці на весь світ заявили про власний вибір майбутнього життя, і Норвегія цей вибір підтримала.

Одним із основних напрямків взаємовідносин між країнами є вирішення проблеми сучасного стану довкілля. Норвегія є однією з небагатьох держав, які використовують відходи, як альтернативне джерело енергії. На запитання студентів, яким чином країна змогла успішно реалізувати себе у цій сфері, і чи є перспективи розвитку галузі переробки в Україні, Пан Посол відповів, що для Норвегії впровадження такого поняття як «waste managment» теж не було справою одного дня. Та коли «waste managment» починає працювати, це дає результат. 

Студенти нашого університету дуже допитливі, і впродовж лекції у них виникло чимало запитань. І Уле Тер’є Хорпестад з радістю відповів на кожне з них. Згодом наша зустріч перейшла на наступний рівень – урочисте відкриття Центру норвезької мови та культури 

Щирі усмішки й сподівання, щодо подальшої співпраці  так позитивно завершилось наше знайомство з такою високоповажною персоною.   

Зустріч з послом Королівства Норвегії
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *