Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube

25 і 30 січня у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціальності Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика. Здобуття освітнього рівня «Магістр» передбачає проведення ґрунтовних досліджень на актуальні теми сучасної теоретичної та прикладної лінгвістики та захист магістерських дисертацій на засіданні Державної атестаційної комісії. Головою ДАК цього року була доктор філологічних наук, професор Приходько Г.І. (Запорізький національний університет). До складу ДАК увійшли д. філол. наук, проф. Біскуб І.П., д. філол. наук, проф. Ущина В.А., д. філол. наук, проф. Станіслав О.В., к. філол. наук, проф. Застровська С.О., к. філол. наук, проф. Коляда Е.К.

Усі магістри спеціальності Прикладна лінгвістика успішно захистили свої праці. Слід відзначити, що представлені до захисту магістерські дослідження насичені новаторством, а підхід до вирішення поставлених завдань – сучасний та раціональний. Варіативність обраних тем вражає – від особливостей перекладацьких трансформацій, когнітивно-дискурсивних досліджень метафор, рекламного та політичного дискурсів, мовних засобів сайтів політичних партій у США, мультимодальних слоганів, соціо та психолінгвістичних маркерів мемуарів В. Черчилля, до інтелектуального веб-дизайну та автоматизації подачі наукових статей до сайтів журналів. Атестаційна комісія відзначила оригінальність матеріалу дослідження Хомич Анастасії – англомовні тексти передсмертних записок як об’єкт криміналістичної експертизи тесту. Студенти вкотре продемонстрували, що прикладна лінгвістика – наука XXI століття, яка крокує в ногу з часом, інколи й випереджаючи його, пропонуючи оригінальні рішення актуальних наукових проблем.

Вітаємо наших магістрів та їхніх наукових керівників і бажаємо успішного працевлаштування та нових досягнень на професійному шляху!

Захисти магістерських робіт
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *