Захід відбувся 21 травня у бібліотеці СНУ імені Лесі Українки. Навчальний курс молодь студіювала у рамках програми «Еразмус+» за напрямом «Жан Моне».

Проект «Мовна політика Європейського Союзу» розроблений у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки під керівництвом професора Ірини Біскуб та за участі колег з університету Вітовта Великого у м. Каунас (Литва).

З успішним завершенням навчання та результатами тестування, що підтвердили високий рівень підготовки та знань, студентів привітали керівник проекту та завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ірина Біскуб, а також проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анна Данильчук та начальник відділу міжнародних зв’язків Марта Сидорук, які теж брали активну участь у реалізації проекту й долучилися до написання грантової заявки.

Відкриваючи святковий захід, Ірина Павлівна зазначила: «На моє переконання тут сьогодні зібралися успішні люди, бо почати справу може кожен, а дійти до кінця й отримати сертифікат – ні. Ви по-різному бачите своє майбутнє, але цей документ – це ознака того, що ви вже знаєте чого хочете від життя, і я вважаю що кожен з вас досягне свого успіху на життєвій дорозі. Не так багато людей в Україні мають такі сертифікати, тому хай це й маленьке досягнення, але воно обов’язково стане вам у нагоді».

Слова вітання пролунали й проректора з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Анни Данильчук та начальника відділу міжнародних зв’язків Марти Сидорук. «Надзвичайно приємно, що кількість молоді в Україні, яка обізнана з особливостями функціонування мовної політики та комунікативної стратегії в ЄС збільшилася. Це дуже важливо для євроінтеграційних процесів, що тривають в нашій державі після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Сподіваюсь отримані знання допоможуть вам у майбутньому більше вивчати та культивувати європейські цінності», – мовила у вітанні для студентства Анна Данильчук.

Після вручення сертифікатів усі присутні переглянули проморолик, присвячений 30-річчю напряму «Жан Моне», який відзняли та змонтували студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика».  Переглянути відео можна за посиланням: https://youtu.be/-Y41N9E4Cgw

Реалізація проекту при кафедрі прикладної лінгвістики розпочалася у 2017 році. Упродовж цього часу впроваджено новий курс «Мовна політика Європейського Союзу», проведено низку освітніх заходів та конференцій з питань інтеграції України до ЄС, розуміння норм і правил мовної політики та комунікативної стратегії Європейського Союзу.

За матеріалами сайту: https://eenu.edu.ua

Вручення сертифікатів з курсу “Мовна політика Європейського Союзу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *