Хом’як Алла Петрівна

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Посада: доцент кафедри прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки, заступник завідувача кафедри прикладної лінгвістики, член ради Інституту іноземної філології.

Біографія:

У 1994 р. закінчила з відзнакою в Волинський державний університет імені Лесі Українки за фахом «Вчитель англійської та німецької мов».

З 1994 по 2010 р. працювала асистентом і старшим викладачем кафедри прикладної лінгвістики, з 2010 р. по теперішній час – доцентом тієї ж кафедри.

13 травня 2010 р. В Інституті педагогіки НАПН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Педагогічні технології формування комунікативної компетентності старшокласників у процесі вивчення предметів гуманітарного циклу» (спеціальність13.00.09 – теорія навчання).

Викладає навчальні дисципліни:

– Основна іноземна мова

– Методика викладання іноземної мови

Наукові праці та публікації з дисциплін:

– Основна іноземна мова: англійська (практична фонетика, практична граматика, практика усного та писемного мовлення)

– Методика викладання іноземної мови

– Практика перекладу з основної іноземної мови

– Педагогічна практика студентів.

Керує педагогічною та асистентською практикою студентів.

Наукова діяльність: автор близько 30 наукових статей, проблематика яких пов’язана з актуальними питаннями методики викладання іноземної мови; є членом журі обласних, Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з англійської мови.

Нагороди: Кращий куратор (травень, 2010 р.); Подяка за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня університету (травень, 2013 р.)

Контактна інформація:

Тел. (0332) 247358
Е-mail: aldepartment1@gmail.com
Адреса для листування: пр. Волі 13, СНУ імені Лесі Українки, Луцьк, 43025, Україна