Вітаємо першокурсників з посвятою в студенти! Відсьогодні ми стали частинкою нашої дружньої родини – спеціальності прикладна лінгвістика! Цього дня, склавши присягу, ми стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху у професійній сфері! 
 
18 вересня відбулася урочиста інавгурація студентства. З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор університету та почесні гості.  Музичні привітання, танці та мотиваційні промови – все це дарувало студентам натхнення для подальшого навчання.  Кращі вступники були нагороджені грамотами та стипендіями.
Своїми враженнями ділиться першокурсния Свиридюк Дарина: 
 
 « Мене переповнює безліч емоцій. Я очікувала, що сьогоднішнє дійство буде незабутнім, адже саме з цього моменту кожен із нас стає частинкою великої сім‘ї ВНУ. Та, без жодних перебільшень, посвята була бездоганною від першої до останньої хвилини. Впевнена, що кожного студента вона надихнула на нові звершення, особисті перемоги та плідну працю.
Студент першого курсу прикладної лінгвістики Якимчук Максим розповідає про свій вибір:
 
 «Чесно кажучи, я щасливий бути частинкою прикладної лінгвістики. Обрав саме цю спеціальність, адже тут я зможу отримати ті навички, які допоможуть мені стати кваліфікованим спеціалістом у XXI столітті. Поєднання іноземних мов та комп’ютерних технологій – це круто і сучасно. Надіюся, що навчання буде цікавим та захоплюючим. Як студент, обіцяю наполегливо працювати, вчитися та вперто йти до мети!»
 
Сподіваємось, що першокурсники 2020 року гідно розпочнуть своє студентське життя та з честю будуть носити звання студента Волинського національного університету!
З Гарним початком усіх!
 
Фото: Дарина Прокопчук
Текст: Вікторія Бабенк
Першокурсники – 2020!