Шановні абітурієнти!

Ми раді вітати вас на сайті кафедри прикладної лінгвістики!

Про наш сайт

Тут ви знайдете інформаційний звіт про усі наукові, навчальні, професійні, культурно-просвітницькі події кафедри за останні три роки.
Гортаючи нашу стрічку новин, ви переконаєтесь, яким насиченим є студентське життя прикладних лінгвістів. Лише протягом останнього навчального року наші студенти брали участь у міжнародних наукових конференціях, Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Про навчання, наших відомих гостей та файні святкування

Навчальний рік традиційно розпочинається урочистою інавгурацією та ходою у мантіях). Минулої осені студенти та викладачі кафедри організували кінопоказ фільмів відомого британського режисера і партнера кафедри Тоні Палмера, який також прочитав публічну лекцію про вручення Нобелівської премії з літератури.
Цього року ми урочисто відсвяткували 25-річчя нашої кафедри та спеціальності. З цієї нагоди відбулась серія заходів, особливо пам’ятним з яких була зустріч випускників прикладної лінгвістики.

Про успішну сертифікацію кафедри міністерством освіти

Ми успішно пройшли процедуру акредитації і отримали сертифікат від Міністерства освіти і науки України про нову акредитовану освітню програму Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика, на яку запрошуємо вас вступати, оскільки саме завдяки такій унікальній освітній програмі ви матимете можливість у подальшому працювати:
  • викладачами англійської мови
  • німецької мови
  • інформатики
  • перекладачами
  • розробниками програмного забезпечення (залежно від вибору спеціалізації)!

Міжнародні гранти та можливості працевлаштування наших випускників у ЄС

На кафедрі прикладної лінгвістики в межах гранту Erasmus+ Jean Monnet Module, який ми виграли серед 1200 кафедр країн ЄС, викладається навчальний курс “Мовна політика Європейського союзу”, після якого студенти отримують офіційні сертифікати від Європейської комісії, завдяки чому вони мають змогу працевлаштування у Європейському Союзі.

Наш відеожурнал

• ми – успішний науково-навчальний підрозділ
  • рівень освіти, яким ми забезпечимо Вас, відповідає європейським стандартам
  • наші викладачі та студенти постійно самовдосконалюються та досягають нових висот на всеукраїнському та міжнародному рівні.

Відеожурнал кафедри

25 років успіху та зростання

Наші магістри блискуче захистили свої магістерські дисертації і отримали дипломи. Незабаром – випуск бакалаврів.
Усі випускники працевлаштовані за спеціальністю.
Ми гарантуємо високу якість освіти, адже на нашій кафедрі вже більше 25 років працюють:
  • найдосвідченіші викладачі іноземних мов
  • викладачі, що мають наукові ступені докторів та кандидатів наук
  • викладачі, що здобули вчені звання професорів та доцентів
  • викладачі, що отримали міжнародні сертифікати викладачів іноземних мов
  • викладачі, що є членами міжнародних професійних організацій
Звертаємо вашу увагу, що більшість матеріалів цього сайту підготовлені та опубліковані нашими студентами, які на практиці опановують володіння сучасними медіа ресурсами!

Нашим майбутнім першокурсникам 2019

Ми чекаємо на новий набір креативних інтелектуалів, готових опановувати найсучасніші знання, щоб у подальшому стати супер успішними особистостями! Для цього у нас створені усі умови!

Пропонуємо орієнтовний календар подій на наступний рік:

6 вересня 2019 р. – Інавгурація нового навчального року та посвята у першокурсники, урочиста хода у мантіях.
1-5 жовтня 2019 р. – візит Почесного професора Тоні Палмера, презентація перекладів фільмів Тоні Палмера, здійснених студентами та викладачами кафедри прикладної лінгвістики. Публічна лекція Тоні Палмера “Музика у кінофільмах Стенлі Кубрика”.
5 листопада 2019 р. – ІІІ Міжнародна студентська конференція “Лінгвістичні горизонти ХХІ століття”.
15 листопада 2019 р. – Урочиста презентація першокурсників до Дня Студента.
10-15 квітня 2020 р. – Всеукраїнська студентська олімпіада з прикладної лінгвістики (НУ “Львівська Політехніка”).
27-29 квітня 2020 р. – Міжнародна наукова конференція “Європейський Союз і Україна” (в межах проекту Erasmus+ Jean Monnet Module).
13 травня 2020 р. – VI Науково-практичний семінар “Applied Linguistics Today: Computer-Assisted Language Teaching and Learning”.

Запрошуємо на навчання майбутніх лідерів та інтелектуалів!

Ми раді вітати вас на сайті кафедри прикладної лінгвістики!