14 лютого відбулося урочисте нагородження випускників факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки дипломами про завершення вищої освіти.

Студенти, котрі протягом декількох років здобували знання та навички в стінах університету, сьогодні вже з гордістю носять звання магістрів.

Свято розпочалося досить невимушено. Гості тішилися захопленими обличчями студентів з малиновими хустинками на плечах. Всі розуміли: ще один серйозний етап пройдено, можна з легкістю видихнути і продовжувати далі прокладати свій успішний життєвий шлях.

Серед усіх запрошених до вітального слова випускникам цьогоріч традиційно була запрошена пані декан факультету, Рогач Оксана Олексіївна, котра висловила найщиріші побажання та дала цінні поради своїм студентам.


Випускники-магістри зі щемом в серці слухали зворушливі слова своїх наставників, які назавжди закарбуються в пам’яті, згадували минулі роки під час виступу однієї зі студенток, з вдячністю насолоджувалися підготовленими номерами від молодшого покоління, а наприкінці все ж отримали такі очікувані дипломи.


Черговий рік прожито. Сьогоднішні випускники нашого факультету, зрозуміло, не перші і не останні. Проте дивлячись в їхні світлі очі та спостерігаючи за їхнім ентузіазмом, розумієш, що вони все таки особливі!


Ми приєднуємося до усіх вітань та бажаємо нашим магістрам неймовірної життєвої наснаги та бажання досягати нових значних висот!


— AL Students` View —

Вітання випускникам-магістрам!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *