Із амбітними та цілеспрямованими поглядами назустріч перспективному майбутньому – так інавгураційною ходою крокували наймолодші представники спеціальності «Прикладна лінгвістика. Переклад і комп’ютерна лінгвістика». Нові обличчя, якими віднині збагатились лави нашого студентства, сповнені життєдайної енергії та сили для успішного старту. В погляді кожного жевріє запал, жага до пізнання нового та вдосконалення опанованого, прагнення сумлінно навчатися й ставати кращим щодня.

Пів сотні юних сердець з ентузіазмом і самовіддачею вже сьогодні розпочали новий етап життя. Етап надзвичайно насичений і цікавий, як і навчання за обраною спеціальністю, що користується неабиякою популярністю серед студентів усього світу.

Скориставшись нагодою, ми поспілкувалися із першокурсниками та дізналися, якою була їх дорога до студентства.

-Що зацікавило в обраній спеціальності?

-Насамперед поєднання вивчення іноземних мов і комп’ютерних технологій, що характеризує спеціальність як сучасну.

-Як оцінюєте рівень володіння англійською мовою?

-Розмовний, але вивчення іноземних мов вважаю пріоритетним у навчанні.  (Ліза, група 1.8)

-Чи звання «студент» принесе у ваше повсякдення зміни?

-Звісно. Відчуваю, що моя відповідальність і самостійність зростає. Життя поступово змінюється, оскільки навчаюсь не в рідному місті. (Іра, група 1.8)

-Від сьогодні ви офіційно носитимете звання «студент», що відчуваєте?

– Розумію, що це крок у нове життя (Максим, група 1.8)

-Як пройшов перший тиждень студентського життя?

-Чудово! Задоволена геть усім, а найбільше подобається колектив висококваліфікованих викладачів і одногрупників, що вже стали друзями. (Юлія, група 1.8)

-Why did you choose our university?

– My uncle Daniel Sherick taught at the university and about a year ago I was asked, if I would like to come to Ukraine. I consider that it’s a big change, but I felt like it would be good for me to have a new experience.

-Do you know Ukrainian?

-Я вчу українську.

– How is it to be a foreign student at our university?

-Everyone has being very welcoming, but it’s a very challenging experience because our cultures are different. (Daniel, group 1.8)

Такі вони – нові прикладники: амбітні, цілеспрямовані, вмотивовані та впевнені, що обрали правильний вектор навчання. Нехай на шляху до поставленої мети все вдається.  Яскравих студентських буднів, продуктивного навчання, самореалізації та натхнення!

Урочиста інавгурація студентів ’19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *