Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube

У п’ятницю, 7 вересня,  Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки “посвятив” десятки першокурсників та магістрів на урочистій інавгурації 2018. Особливо важливою ця подія стала для студентів кафедри Прикладної Лінгвістики, котрі не припиняли світитися щастям, стоячи навіть під похмурим осіннім небом.

Все розпочалося за традицією на порозі головного корпусу університету, де рядами вишикувалися “новоспечені” студенти під символікою своїх факультетів разом з наставниками, майбутніми викладачами.Ректор Східноєвропейського національного університету Ігор Коцан “відкрив” посвяту гімном України та висловив свої побажання та настанови першокурсникам і магістрам. Далі до слова були запрошені високоповажні гості, котрі також не поскупилися на щирі відвертості для студентства волинського вишу.

 

 

 

 

 

 

Після буквальної освяти колони вирушили традиційною ходою на стадіон СНУ під звуки оркестру. Там на першокурсників та магістрів чекали не менш захопливі події: виголошення присяги, пісні та знову привітання. На завершення свята для студентів прозвучав урочистий гімн університету. Першокурсники відпустили в небо синьо-жовті кульки разом із задуманими мріями.

 

Vivat Academia!
Vivant professores!
Vivat membrum quodlibet!
Vivant membra quaelibet!
Semper sint in flore!

– AL Students` View – 

Урочиста інавгурація студентства 2018 (ФОТО)
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *