2016-12-20_175732-1

Студенти кафедри Прикладної Лінгвістики мали змогу дізнатися багато цікавого від представників Республіки Фінляндія- викладачів Університету прикладних наук м. Каяані Ер`ї  Карппіпен та Сейї Хейккінен.

dsc09520

Високоповажні гості відвідали нас з метою проведення тренінгу “Міжнародна комунікація” в рамках програми ERASMUS+, а також для ознайомлення з фінськими традиціями, культурою, ментальністю, та для підвищення рівня знань мови студентів Луцького ВНЗ.

dsc_0091

Також на зустрічі був присутній студент з Італії, котрий вразив нас своїми знаннями про кожну країну, яка була на обговоренні. Цікавим є те, що діалог був виключно англійською мовою, і ми намагалися зрозуміти кожне слово, аби не пропустити жодної важливої деталі. Студенти мали змогу поспілкуватися з норвежським письменником Арном Форнессом. Отож, усі дізнались щось нове та неймовірно корисне для себе, яке, можливо, пригодиться нам у житті.

Фіни і студенти Прикладної Лінгвістики