23 березня в інституті іноземної філології СНУ імені Лесі Українки відбулася демо-лекція «Прикладна лінгвістика як освітня спеціальність» для учнів Нововолинської школи та Луцького НВК № 9.

На зустріч зі школярами прийшли декан інституту Оксана Рогач, завідувач кафедри прикладної лінгвістики Ірина Біскуб і викладачі кафедри Наталія Добжанська, Олена Котис, Юрій Линник, Алла Хом’як.

Науковці розповіли, що прикладна лінгвістика – багатоаспектна галузь мовознавства, що базується на векторі комп’ютерної лінгвістики. Вибір саме цього напряму прикладної лінгвістики зумовлений глобальною комп’ютеризацією інформаційної сфери суспільства, що потребує відповідних фахівців – спеціалістів із прикладної лінгвістики – для створення та експлуатації автоматизованих інтелектуальних систем на базі природних мов.

Молодь дізналася про структуру інституту іноземної філології, переваги навчання саме на кафедрі прикладної лінгвістики, перспективи працевлаштування за фахом тощо.

Юнаки та дівчата переглянули відеоролик, присвячений 20-річчю з часу заснування кафедри, та ознайомчий відеоролик, створений студентами-лінгвістами.

Зустріч завершилася в режимі вільного спілкування.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

За матеріалами сайту http://eenu.edu.ua/

Демо-лекція «Прикладна лінгвістика як освітня спеціальність»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *