Facebook
Instagram
Google+
https://all.eenu.edu.ua/buvaj-sichen">

Привіт усім від ALStudent’s view!

Не зчулися, як вже половина канікул пролетіла непомітно. Ми дуже скучили за нашими буднями й розпитали студентів-прикладників як вони проводять свої канікули та дізналися багато цікавого.

Віка Серватович поділилася враженнями та фото з поїздки до Єгипту: «Зараз там зима, єгиптяни мерзнуть, а нам тепло. Ще ми були в гробниці, правда фотографувати там не можна. Бо якби всі знали що там нема на що дивитись, то ніхто не їздив би»,- жартує Віка. «Ще ми перепливали Ніл. Також я нещодавно відвідала семінар у Києві. Там збирають молодь, різна програма, концерти, що дуже надихають творити і відкривати для себе щось нове! Хочу ще кудись з’їздити.»

віка

Таня Пархомчук теж не сидить вдома і відпочиває активно: «Жила в Яремче, у Буковель їздила на лижах кататись» Велике дякую, за чудові фото!

таня

Ми теж не сумуємо, я відвідала виставку Миколи Молчана  «Межа». Слова тут зайві, дуже вразили його роботи. Ось декілька фото від мене:

я

Катя Кардаш поділилася розповіддю про свій відпочинок «Два місяці канікул хотілося провести з користю. Тому боролася з прокрастинацією, читала книги, відродила трошки німецьку у своїй голові. Мабуть, найважливішим був час, який я провела зі сім’єю (типовий першокурсник, який протягом семестру майже не приїжджав додому). Новий рік пощастило зустріти в Буковелі. Вечори кіно, ковзанка, смачна кутя, теплі розмови — безцінні. Навіть після гір, кажу, що цього разу серце завоював Київ. Столиця повна людей, метушні, суму та радості водночас: яскраві новорічні декорації та свічки в пам’ять про загиблих на майдані освітлюють вечірнє місто. Цілий день у національній галереї подарував багато натхнення. Japan centre — ось де не сподівалась опинитись. Ще досі міркую над спільним на відмінним між нашою та японською культурою, у дорозі додому читаю мангу. Від себе додам: «профукати» канікули — поганий тон, get off your backside та робіть те, що любите, любіть те, що робите. Буде вам і хороший настрій, й успіх».

катя

Що ж, сподіваюсь ваші канікули проходять так само весело й цікаво, як у наших студентів!

AL STUDENTS’ VIEW

Бувай, січень!
Facebook
Instagram
Google+
https://all.eenu.edu.ua/buvaj-sichen">

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *