Facebook
Instagram
Google+
https://all.eenu.edu.ua/al-students-trips-odesa">

DSC_0499

«Перед нами простягався гіпнотизуючий безмір моря.

Важкі бетонні камені, об які сміливо билися гострі хвилі, величезні, тому величні кораблі, пришвартовані в порту, квиління чайок високо в небі, вкритому ковдрами сталево-сірих хмар – усе це доповнювало загальну картину того місця, де ми опинилися. Будьте певні, берег Чорного моря виглядав в той момент настільки перфектно, що здавалося, ніби не можна підібрати кращого часу для приїзду туди, ніж осінній вітряний день…»

DSC_0199

Якщо Одеса асоціюється у вас лише з «пляжним сезоном»: теплою соленою водою, шумом туристів навколо, яскравими надувними матрацами та барвистими парасольками, то ви, скоріше за все, ніколи не відвідували її восени. Адже окрім осяяних сонцем літніх днів , Одеса прекрасно гармонує із, на перший погляд, сірими та непривітними періодами, протягом яких, можливо, навіть краще «відчуваєш» атмосферу міста.

DSC_0345

Наша подорож розпочалася задовго до зустрічі з морем. Наша подорож розпочалася задовго до першого кроку на легендарні Потьомкінські сходи. Наша подорож розпочалася задовго до втрати мови перед величною Одеською оперою. Наша подорож розпочалася тоді, коли ми, студенти з блиском в очах і жагою до відкриттів, зійшли з потяга сполученням «Луцьк-Одеса», який довгі дванадцять годин віз нас в напрямку мрії.

DSC_0615

Не буду братися описувати ту поїздку в деталях, чи той спектр вражень, які ми отримували, крокуючи просторими вулицями Одеси, чи ті відчуття, з якими ми залишилися опісля, адже кожен повинен пережити таке особисто, бо, повірте, немає нічого кращого за власний досвід. Єдине, що я можу сказати вам напевно: Одесою неможливо не захоплюватися.

DSC_0655

Вам вистачить навіть двох днів там – і ви полюбите Одесу. Ви полюбите її не лише за вокзал, який одразу стає причиною вважати місто чимось неймовірним, не лише за оперу, яку одесити вважають найкрасивішою в світі (і важко посперечатися, бо вона дійсно варта того, що про неї говорять), не лише за «Пасаж» з вражаючим атріумом, накритим скляним дахом, де дійсно можна побачити, що таке краса по-одеському, не лише за відомі Потьомкінські сходи чи славетну Дерибасівську.

DSC_0771

DSC_0427

235916088_165112

Вам захочеться повернутися через атмосферу в повітрі, через запах моря, яке власне і робить Одесу Одесою, через непримітні місця і сховані дворики, які ви знаходите випадково, через особливий колорит, привітних людей та характерний їм одеський гумор, і просто через ті емоції, які народжуються всередині, від одного лише усвідомлення перебування в Одесі.

DSC_0448

DSC_0776

DSC_0313

DSC_0321

235917683_164308

Більше того, це справжнє диво – ходити вечірніми одеськими вулицями в густій тіні старих розкидистих лип, платанів, акацій, листя яких підсвічене вечірніми ліхтарями. Це справді магічно, це справді заворожує.

DSC_0455

Ви полюбите Одесу, як полюбили її ми.

В Одесі ви відчуєте свободу, свободу чайки, що летить над безкраїм морським плесом.

DSC_0194 (2)


Автор: Соломія Николаєвич, 2 курс, Прикладна Лінгвістика.

AL Students’ Trips: Одеса
Facebook
Instagram
Google+
https://all.eenu.edu.ua/al-students-trips-odesa">

2 thoughts on “AL Students’ Trips: Одеса

 • 03.11.2017 at 14:20
  Permalink

  Гарно. А в “Компоті” на Дерибасівській були?

  Reply
 • 07.11.2017 at 21:29
  Permalink

  Дуже яксні знімки,легкий для читання текст.
  Молодчина.
  Майбутній геніальний журналіст,публіцтст,чи ще там хтось?

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *