Facebook
Instagram
Google+
https://all.eenu.edu.ua/actions-speak-louder-than-words">


Студенти Прикладної Лінгвістики долучилися до волонтерів СНУ та відвідали школу-інтернат в с. Головне Любомльського району. Це школа для дітей з розумовими вадами, де навчаються дошкільнята та діти з 1 по 10 класів. Студенти привезли з собою не лише тепло, радість та щасливу атмосферу, але й безліч подарунків, книг та солодощів. Кошти були зібрані за допомогою благодійного ярмарку та грошового внеску охочих.
Прибувши до місця призначення, усі мали змогу переглянути невеличке дійство, котре було організоване в честь їхнього приїзду.

“Лунало безліч віршів, які були процитовані від щирої душі, та піcень, здебільшого про маму. Чесно кажучи, сльози було стримувати важко, адже діти, котрі ростуть без батьків, щиро вірять, що вони в них найкращі. І це дійсно вражає ”, – діляться незабутніми спогадами волонтери.

Проте не лише діти підготувалися та захоплювали своїми вміннями. Студенти також зуміли вразити їх піснями під гітару та , безсумнівно, цікавими іграми.

“Ми очікували, що буде важко потоваришувати з дітьми, що вони будуть нас соромитися, не захочуть прийняти нашу допомогу. Спочатку так і було. Вони відчували ніяковість та відносилися до нас з обережністю, проте, коли зрозуміли, що ми не робимо нічого поганого, змогли довіритися та весело провести час”, – стверджують благодійники.

Школа привітно прийняла студентів, а адміністрація в кінці зустрічі запросила усіх до їдальні – пити чай зі смаколиками.
Ось так студенти змогли внести трішки радості в життя цих дітей.

Автор: Діана Малярчук

Actions speak louder than words
Facebook
Instagram
Google+
https://all.eenu.edu.ua/actions-speak-louder-than-words">

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *