Без назви-2

Цього тижня ви дізнаєтесь про те як наші “прикладники” провели профорієнтацію в Радивилові, відвідали англомовний клуб та мистецьку виставку.

9 листопада

Студенти кафедри Прикладної Лінгвістики як представники Факультету Іноземної Філології разом з викладачами інших факультетів відвідали Радивилів, що у Рівненській області, для профорієнтаційної бесіди з школярами. Вони розповіли про переваги вступу на іноземну філологію та, зокрема, на кафедру Прикладної Лінгвістики, коротко описали навчання та подальші перспективи працевлаштування.

Також у Луцьку відбулася презентація виставки «Два століття – одна війна». Виставка стала найбільшим циклом культурно-просвітницьких заходів національно-патріотичного спрямування. Водночас з презентацією експозиції, відбувався лекційний супровід фотовиставки та обговорення паралелей, зображених у сюжетах.

10 листопада

Cтуденти Прикладної Лінгвістики відвідали English Speaking Club, котрий організував Молодіжний центр Волині. На своєрідну розмову зібрались люди з усього Луцька, різного віку і різних професії. Для покращення комунікації між учасниками, організатори провели багато ігор, які допомогли учасникам розкритися і подискутувати на різні теми. Подібні заходи надають можливість покращувати не лише рівень англійської, а й рівень загального розвитку.

Життя кафедри: In search of new