16 січня 2018 року в приміщенні «A-B HUB» СНУ імені Лесі Українки відбулася зустріч представників бізнесу з завідувачами випускових кафедр, деканами факультетів і начальником навчального відділу університету. У заході взяла участь завідувач кафедри Прикладної лінгвістики, проф. Біскуб Ірина Павлівна.

Формат заходу – робоча нарада з метою напрацювання шляхів співпраці між університетом та бізнесом. Послухати думки різних сторін і запропонувати своє бачення спільної роботи між наукою, коворкінг-центром та бізнесом також прийшли відповідальний секретар наглядової ради СНУ імені Лесі Українки Святослав Кравчук і директор IT-департаменту компанії «Модерн-Експо» Костянтин Волков. Модерував спілкування учасників проректор з наукової роботи та інновацій Андрій Бояр. Звертаючись до присутніх, Андрій Олексійович зазначив, що упровадження системи дульної освіти в університетах вимагає попереднього узгодження навчальних планів з підприємцями, стажування на виробництві не лише студентів, а і викладачів, які забезпечуватимуть викладання дисциплін в університеті, погодження тематики дипломних робіт, аби вже під час написання наукової роботи роботодавець міг оцінити професійні якості студента.

Іншим важливим напрямом співпраці, на думку проректора, є науково-дослідні роботи на базі вишу, з метою обґрунтування інноваційних рішень та розробки нових технологій для підприємств: «У нас вже є позитивний досвід з виконання госпдоговірних угод. Однак цей процес має спорадичний характер. Тому тут є над чим працювати й потрібно працювати», – підсумував Андрій Бояр.
Завідувачів випускових кафедр та деканів факультетів хвилювали питання довготривалих виробничих практик, також лунали пропозиції, аби кожне підприємство делегувало своїх працівників до складу державних екзаменаційних комісій. На завершення зустрічі викладачі та представники бізнесу обмінялися контактами та деталізували напрями співпраці, які будуть закріплені відповідними угодами про партнерство.

За результатами зустрічі студенти кафедри прикладної лінгвістики вперше з часів існування спеціальності після 3 курсу проходитимуть виробничу практику на підприємствах м. Луцька та Волинської області.

за матеріалами http://eenu.edu.ua/uk

За знаннями – на підприємства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *