Слухачі курсу «Мовна політика Європейського Союзу», що реалізується у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки в рамках програми Еразмус+ за напрямом Жана Моне, завітали до Інформаційного Центру Європейського Союзу, що діє при Університеті із 2008 року.

Делегація із понад шістдесяти студентів на чолі з проф. Іриною Біскуб та доц. Анною Данильчук зустрілися із координатором центру доц. Катериною Деделюк та прослухали цікаву доповідь про роботу Інформаційного Центру ЄС. Його діяльність координується представництвом ЄС в Україні.

Мета діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу:

 поширення інформації про ЄС та його політику;

 надання інформаційної підтримки навчальним закладам, євроклубам, громадським організаціям, засобам масової інформації та іншим установам у проведенні заходів, які популяризують діяльність ЄС і сприяють розвитку добросусідських відносин між Україною та ЄС;

 сприяння участі громадськості у дебатах з європейських питань.

Інформаційні центри ЄС мають широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ ЄС, а також брошур, журналів та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС. Слухачі курсу також ознайомилися із програмою заходів, що відбуватимуться під егідою університетського центру та планують до них долучитися.

Візит в Інформаційний Центр Європейського Союзу