3 липня в актовій залі головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулась урочиста церемонія вручення дипломів «Бакалавр» студентам Факультету іноземної філології.

На початку святкового дійства до випускників звернулась декан факультету  Рогач Оксана Олексіївна, яка привітала їх із успішним завершенням навчання та початковим професійним надбанням. До вітань також долучились  завідувачі випускових кафедр та гості урочистостей – начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції у Волинській області, полковник поліції Ковальчук Віталій Степанович та начальник відділу служби 102 управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції у Волинській області, підполковник поліції Гаврилюк Михайло Дмитрович.

Багато теплих слів та побажань нашим випускникам  висловила завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор Біскуб Ірина Павлівна. Разом із проректором з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами Данильчук Анною Леонардівною вручили випускникам сертифікати, які засвідчують успішне завершення курсу «European Union Language Policy».

Зі словами подяки усьому професорсько-викладацькому складу факультету іноземної філології від імені випускників виступила студентка 4 курсу кафедри прикладної лінгвістики Євгенія Нетикша.

Свої творчі дарунки випускникам підготували студенти 1-3 курсів : Анастасія Гаць (з учасниками танцювальної студії сучасного танцю Stylez), Ярослав Вовчок та Тетяна Нечипорук. Та все ж, головною подією цього заходу була церемонія вручення дипломів.

Сьогоднішній день був незабутнім, яскравим та емоційним для наших випускників-бакалаврів. Складені іспити, успішно захищені наукові роботи… Попереду нове майбуття! Успіхів вам та здійснення усіх найзаповітніших мрій! В добру путь!

Автор: Владлен Кутовой

Урочисте вручення дипломів бакалаврам 2018 року