16 лютого 2016 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасні підходи до планування уроку англійської мови» за участі науковців Інституту іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Ґрунтовно проаналізували сучасні підходи до планування уроку англійської мови кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики інституту іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Хом’як Алла Петрівна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології Інституту іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ніфака Тетяна Павлівна.

Усі присутні на засіданні круглого столу взяли участь у жвавому обговоренні та дійшли висновку, що такі зустрічі з поєднанням теорії і практики вкрай необхідні. За матеріалами роботи круглого столу будуть підготовлені методичні рекомендації для вчителів щодо планування уроку англійської мови. http://vippo.org.ua/view_news.php?id=1452

Сучасний урок англійської мови: який він? Круглий стіл за участю Хом’як Алли Петрівни