16 лютого до СНУ імені Лесі Українки завітали професор Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, директор Центру української культури «UCRAINICUM» Володимир Осадчий та професор Мечислав Риба.

У рамках візиту відбулася зустріч із проректорами університету Андрієм Бояром, Анною Данильчук та завідувачем кафедри прикладної лінгвістики, професором Іриною Біскуб. У 2013–2016 рр. кафедра прикладної лінгвістики провела чимало спільних науково-культурних заходів із центром «UCRAINICUM». Під егідою професорів Ірини Біскуб та Володимира Осадчого в Луцьку також відбулася презентація першого українського перекладу Месалу (збірника текстів для Служби Божої) римо-католицької церкви.

Під час спілкування було домовлено розширити співпрацю в науково-дослідному та міжнародному напрямах. Зокрема, залучити СНУ імені Лесі Українки до реалізації спільних проектів з Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ, продовжити традицію проведення спільних наукових проектів, досліджень, конференцій, а також обмін студентами та викладачами.
dsc04116

За матеріалами eenu.edu.ua

Співпраця з Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ.