З 25 по 30 березня 2018 року в Харкові проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь 114 найкращих знавців англійської мови з усіх куточків України. Урочисте відкриття ІV етапу олімпіади відбулося 25 березня 2018 року в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва. В урочистостях з нагоди  відкриття олімпіади  взяли участь О. Я. Коваленко, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, голова журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови І. М. Кондратишин, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка та ряд запрошених гостей.

Доцент кафедри прикладної лінгвістики Хом’як Алла Петрівна працювала у складі журі олімпіади. Спільним рішенням оргкомітету та журі переможцями з англійської мови визначено 56 учнів, серед яких були і волиняни. Учениця 9-го класу Луцької спеціалізованої школи I-III ст. № 1 Богдана Бондаренко  та учень 10-го класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Пащенко Віталій посіли ІІІ місце та були нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Лизун Соломія, учениця 11-го класу Луцької спеціалізованої школи I-III ст. № 1 отримала диплом учасника IV етапу                         Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників і зичимо всім учасникам олімпіади успіхів і нових перемог!

Прикладна лінгвістика та викладання англійської мови: доц. Хом’як А.П. у складі журі Всеукраїнської учнівської олімпіади