17 жовтня 2017 року представники кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки побували в м. Берестечку Горохівського району Волинської області, де відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів (http://berestechko.at.ua/).Профорієнтаційна зустріч з учнями ЗОШ м. Берестечка
Ця школа – в переліку передових не лише в межах нашої області, а й України загалом. За даними рейтингу ТОП-100 шкіл України цей заклад освіти здобув найкращий результат з-поміж усіх шкіл Волині, посівши 22 місце! Ця школа унікальна ще й тим, що учні разом із своїми вчителями свято шанують й зберігають культурні традиції своїх славетних пращурів землі козацької.

Делегація кафедри побувала в місцевому музеї історії школи, у якому дізналась, що історія шкільництва у Берестечку сягає своїми коренями XVII століття.

На зустрічі з учнями 10-11 класів виступила завідувач кафедри проф. Ірина Біскуб, яка окреслила привабливі сторони навчання за спеціальністю «прикладна лінгвістика» й перспективи працевлаштування майбутніх студентів

Доцент Юрій Линник розповів про переваги навчання за спеціалізацією «комп’ютерна лінгвістика», наголосивши на актуальності набуття вмінь програмування, веб-дизайну, опанування знань у галузі інформаційних технологій.

Доцент Сергій Засєкін докладніше зупинився на спеціалізації «переклад», звернувши увагу майбутніх абітурієнтів на вагомості набуття навичок перекладу в добу глобалізації лінгвосфери, зміцнення міжкультурних зв’язків між Україною, ЄС, країнами Північної Америки та Китаю.

Учні та вчителі виявили зацікавленість у подальшій освітній співпраці з кафедрою прикладної лінгвістики, делегація якої мала приємні враження від спілкування з молоддю та адміністрацією школи.

Автор: К.ф.н., доц. Засєкін С.В.

Профорієнтаційна зустріч з учнями ЗОШ м. Берестечка

One thought on “Профорієнтаційна зустріч з учнями ЗОШ м. Берестечка