Всі ми згідні з думкою, що поезія – це особливий спосіб існування й самовираження. Це можливість висловити свої почуття і переживання. Більше того, поезія може змінити саму людину – якщо людина прагне до цього, то завдяки поезії стає чутливішою, добрішою, відкритішою для світу. Поезія – це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати цілий світ.

Викладачі та студенти кафедри Прикладної Лінгвістики показали себе великими пошановувачами літератури такого роду.

t0HISlbeoUI

Саме тому було вирішено провести поетичний конкурс, однією з цілей якого було ознайомлення слухачів з творчістю американських та британських жінок-поетес.

tSO6YRXSZyQ

Вірші, представлені конкурсантами, виявилися зворушливими і надзвичайно красивими, слова, що лилися з уст, буквально проникали в душу і торкалися самого серця. Здається, навіть ті, хто вважав поезію “не своєю стихією”, змогли б розчулитися і на мить потрапити в інший світ, переживши всі емоції та почуття ліричних героїв віршів.

tssrAOMj11k

Окрім цього, зважаючи на те, що цей захід все ж вважався “конкурсом”, жюрі обрало переможців серед учасників першого та другого курсів кафедри Прикладної Лінгвістики. Студенти, які зайняли призові місця, отримали у подарунок книги. Всі щиро привітали конкурсантів гучними оплесками.

w46lV9nc-80

ZJ6sAUGRCNE

DAp6Kh49L5w

На завершення хотілося б зазначити, що поезія безперечно потрібна нам у житті, потрібна, як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як живе спілкування. Тому ми щиро вдячні організаторам цього заходу, і ми дуже сподіваємося, що подібне не востаннє буде проводитися в стінах нашого універитету!

AL Student`s View

Поетичний Конкурс від “Прикладників”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *