Міністерство освіти і науки України оприлюднило на офіційному веб-сайті Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році.Під час формування правил прийому до вищих навчальних закладів України просимо дотримуватися їх структури та змісту.

Правила прийому розробляються відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2013 року № 1510 і зареєстрованих у Міністерстві юстиції 31 жовтня 2013 року за № 1855/24387, 1856/24388.

Додатки до Правил прийому необхідно формувати у Єдиній державній електронній базі з питань освіти і роздруковувати для затвердження і погодження в установлені терміни.

Водночас, звертаємо увагу, що правила прийому до вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації – структурних підрозділів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації – мають бути розроблені окремо для кожного структурного підрозділу та включені як додатки до Правил прийому до вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації, у структурі якого вони знаходяться.

Умови прийому до ВНЗ України в 2014 році розміщено у рубриці “Нормативно-правова база” та “Вступна кампанія”

За матеріалами
офіційного веб-сайту Міністерства освіти і науки України
Оприлюднено Умови прийому до ВНЗ України в 2014 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *