21 листопада 2015 року, у День Гідності, завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор Ірина Біскуб та студентка І курсу Дарина Зубчук відвідали мистецьку імпрезу  у музеї-садибі Ігоря Стравінського (м. Устилуг), організовану Волинською обласною філармонією в особі Василя Ворона та за підтримки керівника міжнародного проекту культурно-професійних обмінів  Володимира Павліка.

Учасники дійства познайомилися з експозицією музею Стравінського, оглянули садибу та всесвітньо відомі алеї, блукаючи якими геніальний композитор задумував свої музичні твори, що принесли йому світове визнання.

Згодом,  у концертній залі музею відбувся концерт волинського барда Сергія Шишкіна, який разом зі своїм сином брали участь у Революції  Гідності. Особливо зворушливо звучали пісні, написані та виконані на сцені Майдану у січні-лютому 2014 р.

Родзинкою концерту став імпровізований виступ студентки І курсу Дарини Зубчук, яка вразила публіку власними музичними композиціями на патріотичну тематику.

Дякуємо організаторам, Василю Ворону  та Володимиру Павліку, за емоційний та естетичний захід. Сподіваємося на подальшу співпрацю з кафедрою прикладної лінгвістики.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Мистецька імпреза у майстерні Стравінського (м.Устилуг)

2 thoughts on “Мистецька імпреза у майстерні Стравінського (м.Устилуг)

• 27.11.2015 at 22:28
    Permalink

Ви запрошуете ? то прийду. .))

• 28.11.2015 at 23:23
      Permalink

Завжди раді працювати із цікавими людьми!