No, I’m alive! I’ll live eternally!
I have that in my heart which cannot die!

23 березня в рамках тижня інституту іноземної філології відбулася прем’єра вистави «Лісова пісня» англійською мовою.

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Звертаючись до гостей, завідувач кафедри прикладної лінгвістики, професор Ірина Біскуб розповіла, що надихнуло до створення вистави:

«З нагоди відзначення 145-ої річниці від дня народження Лесі Українки, кафедра прикладної лінгвістики вирішила вшанувати нашу видатну землячку, поетесу, чиє слово знайоме нам із дитинства, таким своєрідним проектом. Те, що ви побачите сьогодні, це вистава-феєрія “Лісова пісня”. Власне, перша її частина. Комусь буде незвично, комусь – неочікувано, комусь, безумовно, сподобається. В принципі – це новий погляд, але на традиційні речі. І власне новизна полягає у використанні англійської мови. Я довго міркувала, які слова підібрати для прологу, але напевно краще за саму Лесю Українку ніхто не скаже, тому пригадаю всім відомі рядки:

Так! Я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні,
Без надії таки сподіватись,
Буду жити! Геть, думи сумні!
»

YouTube Preview Image
За матеріалами сайту http://eenu.edu.ua/

«Лісова пісня» Лесі Українки зазвучала англійською