23557846_1569478133089510_1206257583_o13 листопада 2017 року студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» взяли участь у роботі молодіжного форуму «Euro-Atlantic Youth Security Forum20 years of the NATO-Ukraine Distinctive Partnership», який відбувається цими днями у СНУ імені Лесі Українки. Під час роботи форуму студенти-другокурсники під керівництвом проф. Біскуб І.П.  проводили експериментальне дослідження політичного дискурсу у межах навчального курсу «Основи дискурсаналізу». В умовах реального комунікативного контексту були записані промови екс-міністра закордонних справ Литви (2006-2008), посла Литви в Україні Петраса Ваітіекунаса, Полковника, військового аташе Канади Брайана Ірвіна, та екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка.
У такий спосіб студенти здійснюють експериментальні дослідження політичного дискурсу в реальних умовах із застосуванням польових методів сучасної прикладної лінгвістики та методів критичного аналізу дискурсу. Згодом, під час практичних занять буде здійснено презентацію отриманих результатів та обговорення особливостей практичного застосування критичного аналізу дискурсу для оптимізації політичної та інших видів комунікації.
Критичний аналіз дискурсу на молодіжному форумі НАТО