З 14 по 18 грудня на базі ВІППО та КЗ «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради» проходив ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2016» у номінації «Англійська мова».

До складу журі конкурсу входили: Хом’як Алла Петрівна, голова журі, доцент кафедри прикладної лінгвістики Інституту іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат педагогічних наук; Бацмай Світлана Анатоліївна, секретар журі, методист відділу гуманітарних дисциплін ВІППО  та інші.(Віппо)

Члени журі за підсумками ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2016 » у номінації «Англійська мова»ухвалили:

— визнати переможцем конкурсу Романюк Євгенію Валеріївну, вчителя англійської мови КЗ «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради».

Вітаємо всіх учасників конкурсу! Зичимо творчості у здійсненні всіх задумів і починань, мудрих учнів, добра, щедрої долі, сил та енергії, міцного здоров’я на довгі роки!(Завершення)

Конкурс педагогічної майстерності «Учитель року» – голова журі Хом’як А.П.