1 вересня, традиційно в День знань, у стінах Східноєвропейського національного університету відбулося урочисте “відкриття дверей” Факультету Іноземної Філології, зокрема кафедри Прикладної Лінгвістики,  для студентів-першокурсників!

DSC_0791

З нагоди свята до вітального слова запросили декана ФІФ, доцента Рогач Оксану Олексіївну, яка коротко описала життя в університеті і розповіла, з чим доведеться стикнутися віч-на-віч під час навчального процесу. До мікрофона вийшли також студенти Луцьків Ірина та Кардаш Катерина, які дали дружні поради і відверто розповіли, чого очікувати від перебування в університетській родині.

Любі наші першокурсники!

Від імені всього студентського колективу кафедри Прикладної Лінгвістики дозвольте привітати вас зі вступом у нашу сім’ю! Ми безмежно щасливі, що матимемо змогу бачити поруч себе стільки нових, амбітних та талановитих прикладників.

Сподіваємося, ви з легкістю будете торувати свою студентську стежину. Нехай знайомство з одногрупниками і викладачами не принесе жодного розчарування. Нехай навчання не здається “каторгою”:  лекції не навіюють сон, а семінарські заняття приносять щоразу найвищі бали. Нехай слово “сесія” не навіює жах. Нехай зранку буде легко прокидатися, а ввечері нехай конспекти не засинають поруч на подушці. Нехай вистачає часу і на “почитати щось на пару” і на “нагулятися з друзями”:)  Нехай навчання в університеті стане дійсно найпрекраснішим періодом у вашому житті!)

DSC_0764

DSC_0761

DSC_0760

DSC_0759

♥ВІТАЄМО ВАС, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!♥

Щиро ваші,

AL Student’s View

It’s only the beginning. The best is yet to come!