ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Прикладна лінгвістика»

Дата проведення: з 1 по 3 квітня 2015 року.

Місце проведення: м. Луцьк, просп. Волі 13 (головний корпус Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки).

Важливі дати: до 1 березня 2015 року просимо надіслати анкети учасників

Організаційні питання:

1. Просимо учасників олімпіади заздалегідь повідомити оргкомітет про дату, час прибуття та потребу в бронюванні місця в гуртожитку СНУ імені Лесі Українки.
  2. Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, що відряджає учасника.
  3. Просимо кожного учасника олімпіади мати паспорт та студентський квиток.
  4. Для оформлення відрядження необхідно мати посвідчення про відрядження.

Довідка та Контакти:

• (0332) 24-73-58 – кафедра прикладної лінгвістики
  • 097 751 98 50; 050 176 34 14 – відповідальний секретар (канд. філол. наук, старший викладач кафедри прикладної лінгвістики Макарук Лариса Леонідівна)

Більш детальну інформацію можна знайти у Інформаційному листі

Запрошуємо переможців першого етапу всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики