Дата та час події: П’ятниця, 20 Листопад, 2015 – 09:30

Кінець події: П’ятниця, 20 Листопад, 2015 – 18:00

Місце проведення події: кафедра прикладної лінгвістики СНУ імені Лесі Українки (просп. Волі 13), ауд. 238.

Інформаційний лист

Опис події:
Кафедра прикладної лінгвістики проводить 20 листопада 2015 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки І Науково-практичний семінар «APPLIED LINGUISTICS TODAY: COMPUTER-ASSISTED LANGUAGE TEACHING AND LEARNING».

Тематика семінару:

• Нові тенденції в англомовній лінгводидактиці;
  • Машинний переклад;
  • Нові інформаційні технології у вивченні іноземних мов;
  • Викладання іноземної мови для дітей з особливими потребами;
  • Дистанційні системи навчання;
  • Корпусна лінгвістика;
  • Бізнесова англійська, англійська мова для спеціальних потреб (ESP);
  • Програми автоматичного генерування англійського мовлення;
  • Сучасні напрями прикладної лінгвістики: криміналістична лінгвістика, експериментальна лінгвістика, політична лінгвістика, комп’ютерна лінгвістика, лінгвокібернетика.

Програма семінару:

9:30 – 10:00 – реєстрація учасників (корпус А (головний), ауд. 238);

10:00 – 1 пленарне засідання:

• Прикладна лінгвістика і методика навчання іноземної мови: основні вектори взаємодії (Біскуб І. П., доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки)
    • Новітні системи машинного перекладу у вивченні іноземних мов Засєкін С. В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки);

12:00-13:00 – кава-брейк;

13:00 – пленарне засідання:

• Преференції у підборі методики та підручників у навчанні англійської мови в залежності від вікових особливостей (Шешаберідзе О. К., Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

14:00-15:00 – круглий стіл «Методика викладання іноземної мови: наука і технологія».

Контактна інформація:
    м. Луцьк, 43025, просп. Волі, 13,
    Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки,
    ауд. 239, кафедра прикладної лінгвістики,
    завідувач кафедри – доктор філологічних наук, професор Біскуб Ірина Павлівна.

Контактний телефон: (0332) 24-73-58 (кафедра прикладної лінгвістики).