Зовсім нещодавно відбулося урочисте вручення дипломів магістрам кафедри Прикладної Лінгвістики у стінах головного корпусу Східноєвропейського національного університету. Наша команда скористалася можливістю і також відвідала цей захід.

Найщиріші побажання, зворушливі історії та просто теплі слова студенти почули від своїх наставників. Зокрема Оксана Олексіївна Рогач, декан Факультету Іноземної Філології СНУ імені Лесі Українки, та Ірина Павлівна Біскуб, завідувач кафедри Прикладної Лінгвістики, розповіли, якими запам’ятаються їм наші магістри, та дали їм мудрі настанови на подальше життя.

DSC_0110 DSC_0124

На таку важливу подію завітав і ректор університету, Ігор Ярославович Коцан, який від щирого серця привітав випускників. Більше того, декілька слів для магістрів сказав і неочікуваний гість зі Швеції.

DSC_0153

DSC_0154

Не обійшлося без приємних привітань, сказаних самими студентами (до слова був запрошений зокрема один із найвидатніших випускників кафедри Прикладної Лінгвістики, Олександр Лазука).

DSC_0141

Неперевершені ведучі свята дивували конкурсами, а також магістрам були подаровані дві чудові пісні.

новый коллоаж

новый коллаж

Любі наші випускники, прийміть найщиріші вітання від усього колективу AL STUDENT’S VIEW! Саме ви – приклад для нас! Ви ті, ким варто гордитися! Ви ті, на кого варто рівнятися! Ви довели нам, що ми обрали вірний шлях!

Гордість нашої кафедри – наші магістри!