13 березня 2018 до Луцька з серією інтерактивних тренінгів та семінарів Dinternal Education Fest 2018 завітала команда методистів та менеджерів міжнародної освітньої компанії Pearson.

Близько 180 освітян міста та області отримали можливість дізнатись про нові тенденції та ефективні засоби у сфері методики викладання англійської мови. Фестиваль нестандартних та дієвих ідей навчання англійської мови відвідали й викладачі кафедри прикладної лінгвістики Бондар Т.Г., Волошинович Н.В., Каліщук Д.М., Новак В.Р. та Хом’як А.П.

Тематика тренінгів включала використання пісень на заняттях для ефективного опанування нового лексичного матеріалу, тренування граматичних структур та правильної вимови; застосування відео ресурсів, зокрема ВВС відео, в рамках реалізації компетентнісного підходу до навчання; 7 етапів роботи з лексикою та методи запам’ятовування нових лексичних одиниць; засоби і ресурси для ефективної підготовки випускників до складання ЗНО та міжнародних тестів.

Кафедра прикладної лінгвістики продовжує плідну співпрацю з британською освітньою компанією Pearson не лише у галузі навчально-методичної роботи, а й на міжнародному рівні. Зокрема, на фестивалі було оголошено про надання Центру мов та комп’ютерних технологій CLEVER статусу центру міжнародного тестування. Відтепер у Центрі CLEVER, який функціонує на факультеті іноземної філології та очолюється викладачем кафедри прикладної лінгвістики Новак В.Р., можна буде не лише покращити рівень володіння англійською мовою, навчаючись на курсах, але й пройти підготовку та скласти міжнародний іспит PTE General і отримати безстроковий сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CEFR).

Дякуємо команді PearsonDinternal за підтримку, натхення, нові ідеї, гарний настрій, корисні ресурси та професійність!

Автор: Новак Вікторія Русланівна

ФЕСТИВАЛЬ НЕСТАНДАРТНИХ НАВЧАЛЬНИХ ІДЕЙ ТА ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ МІЖНАРОДНОГО ТЕСТУВАННЯ У ЛУЦЬКУ