17-18 травня у Львівському Національному університеті “Львівська політехніка” відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики.

Кафедру прикладної лінгвістики Сну імені Лесі Українки представляла делегація переможців I етапу у складі Федорчук Анни (3-й курс), Подольської Ольги (3-й курс) та Сидорчук Аліни (4-й курс). Змагання відбувались у двох турах: 1) комп’ютерне тестування 2) презентація наукових робіт.

За результатами двох турів студентка 3-го курсу Анна Федорчук виборола III місце серед 28 представників  усіх університетів України!  Журі олімпіади високо оцінило наукове дослідження Анни на тему: “Artificial intelligence” у сучасному англомовному дискурсі: семантичний, дистрибутивний та корпусний аналіз”,  виконане під керівництвом проф. Біскуб І.П

Викладачі та студенти вітають учасників олімпіади, їх наукових керівників та переможницю Анну Федорчук з блискучим результатом!

Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності та навчанні!

Анна Федорчук – серед переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики!