23365001_1563704427000214_437005931_n6 листопада 2017 р. проектна група з реалізації проекту Erasmus+ у СНУ імені Лесі Українки взяла участь у Міжнародному Інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+ в  м. Києв. Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні (Проект ЄС) спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Іспанія, Німеччина, Сполучене Королівство), Національними Еразмус+ офісом в Казахстані та закладами вищої освіти України.

У 2017 р. кафедра прикладної лінгвістики стала переможцем проекту за напрямом Жан Моне: Модуль і отримала від Європейського Союзу фінансування на реалізацію модуля «Мовна політика ЄС». Завідувач кафедри прикладної лінгвістики проф. Біскуб І.П. представляла проектну групу на семінарі «День Жана Моне: як подавати заявки на конкурс та реалізувати проекти».

У програмі семінару – доповіді «Проекти Жан Моне – Інструкція з використання гранту (менеджмент, реалізація, звіт)» (доповідачі: Петро КРАЙНІК, Світлана ШИТІКОВА, НЕО в Україні; • Ірина СІКОРСЬКА, Національна команда експертів з реформування вищої освіти – HERE), та «Особливості реалізації проектів в контексті національного законодавства» (Світлана ШИТІКОВА, НЕО в Україні, Ірина СІКОРСЬКА, Національна команда експертів з реформування вищої освіти – HERE).

Наразі проектна група у складі Анни Данильчук (проректора з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами), Марти Сидорук (начальника відділу міжнародних зв’язків) та Ірини Біскуб (завідувача кафедри прикладної лінгвістики) займається підготовкою проектної документації, розробкою навчальних програм, а вже з лютого 2018 р. студенти та аспіранти кафедри, слухачі курсів ВІПО, з якими співпрацює кафедра, держслужбовці, представники засобів масової комунікації та усі охочі слухатимуть серії лекцій на тему «Мовна політика Європейського Союзу» в рамках гранту Erasmus + Жан Моне.

Проф. Ірина Біскуб

Erasmus+: семінар «День Жана Моне: як подавати заявки на конкурс та реалізувати проекти»