Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09 грудня 2016 року «Про проведення Всеукраїнських студентських олімпіад у 2016/2017 році» та Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 р. № 1410 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 р. за № 2207/22519, Східноєвропейському національному університету доручено провести ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Прикладна лінгвістика» для вищих закладів освіти України. Олімпіаду заплановано провести з 5 по 7 квітня 2017 року за адресою: Волинська обл., м. Луцьк, просп. Волі, 13 (головний корпус Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки).

Запрошуємо переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Прикладна лінгвістика» (по троє студентів від випускаючої кафедри) взяти участь у другому етапі олімпіади і просимо до 1 березня 2017 року надіслати анкети учасників, оформлені відповідно до додатку 2 наказу 1495 від 09 грудня 2016 року на електронну адресу кафедри прикладної лінгвістики: appliedlinguistics_lutskolimp@ukr.net.

Програма передбачає виконання тестового завдання та розгорнуті відповіді на відкриті питання з прикладної лінгвістики, а також виступ з підготовленою доповіддю-презентацією, яка розкриває певну прикладну лінгвістичну проблему (тривалість доповіді – 10хв.). Тематика тестових олімпіадних завдань та відкритих питань із прикладної лінгвістики відповідає програмі підготовки фахівців зі спеціальності «Прикладна лінгвістика», зокрема дисциплін «Вступ до спеціальності», «Основи прикладної та комп’ютерної лінгвістики», «Вступ до мовознавства», «Загальне мовознавство», «Основи теорії мовної комунікації», як от: об’єкт, завдання та методи прикладної лінгвістики; комп’ютерна лінгвістика як прикладна лінгвістична дисципліна; прикладні аспекти квантитативної лінгвістики; оптимізація епістемічної функції мови: лексикографія, термінознавство, корпусна лінгвістика; оптимізація функції мови як засобу передачі інформації; оптимізація соціальної функції мови, функціонування мови як інструмента впливу.

Критерії оцінювання: максимальна кількість балів – 100, з них: презентація – 50 балів  (розкриття теми – 20 балів, актуальність – 10 балів, новизна – 10 балів, мовлення – 10 балів); тестове завдання – 30 балів; та одне відкрите питання  20 балів.

Просимо учасників олімпіади заздалегідь повідомити оргкомітет про дату, час прибуття та потребу в бронюванні місця у студентському хостелі або готелі «Світязь». Витрати на проїзд, харчування та проживання бере на себе навчальний заклад, що відряджає учасника. Кожен учасник олімпіади повинен мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження і квиток на зворотну дорогу.

Довідкову інформацію про олімпіаду Ви можете отримати на кафедрі прикладної лінгвістики за тел. (0332) 24-73-58. Відповідальний секретар:  канд. філол. наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики  Макарук Лариса Леонідівна тел. 097 751 98 50; 050 176 34 14.

Просимо надати попередню інформацію про участь студентів та викладачів Вашого університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з прикладної лінгвістики до 15 лютого 2017 р.

Офіційні запрошення будуть надіслані поштою після підтвердження про участь.

ДО УВАГИ ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРИКЛАДНОЇ ЛІНГВІСТИКИ!!!