5 червня 2017 року у стінах головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів “бакалавра” та “спеціаліста” студентам денної та заочної форми навчання Факультету Іноземної Філології, зокрема і кафедри Прикладної Лінгвістики.

col

DSC_0539  З вітальним словом до випускників університету звернулась декан ФІФ, доцент Рогач Оксана Олексіївна, яка тепло привітала студентів із закінченням чотирирічного навчання та побажала їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності. Пані Оксана наголосила на тому, що з отриманням диплому навчальний процес не закінчується. Вона попрохала не забувати свою Альма Матер і продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі СНУ.

Найщиріші слова привітання студенти почули від професораDSC_0577 Біскуб Ірини Павлівни, завідувача кафедри Прикладної Лінгвістики. Пані Ірина побажала випускникам щасливої долі у світі обраної професії, реалізації набутих знань на практиці, а також креативності та творчих злетів.

Окрім запрошених високоповажних гостей, викладачів Факультету Іноземної Філології,до вітальних слів приєдналися також і самі студенти, які по-своєму висловилися про студентські роки в університеті.

Урочисте дійство супроводжувалося музичними привітаннями для бакалаврів та
спеціалістів.

Чотири довгі роки наші студенти здобували DSC_0618освіту у стінах уже рідного Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Нарешті вони досягли першої значимої і такої омріяної вершини – ступеня “бакалавра” та “спеціаліста”.

Від імені усіх студентів кафедри Прикладної Лінгвістики ми хочемо привітати випускників із такою значимою для них подією, із початком нового етапу їхнього життя. Любі наші, залишаючи стіни рідного університету, не забувайте тих, хто вас навчав, хто вкладав у вас усю свою душу. Досягнувши творчих успіхів та неймовірних висот, не розгубіть студентських друзів, не втратьте спогадів зі студентського життя, адже, як кажуть, цей період життя був найкращим і найнасиченішим. Ми хочемо вам побажати успіху, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття!

ArSa

sin

♥ У добру путь, випускники! Ми всі пишаємося вами! ♥

AL Student’s View

Bachelor’s degree: this mission is accomplished.