Кафедра прикладної лінгвістики проводить 19 травня 2016 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки

ІІ Науково-практичний семінар

APPLIED LINGUISTICS TODAY:

COMPUTER-ASSISTED LANGUAGE TEACHING AND LEARNING”

Програма семінару:

9:00 – 10:00 – реєстрація учасників (корпус А (Головний) – І поверх);

10:00 –11:30 – 1 пленарне засідання (конференц-зал корпус А (Головний) – 3 поверх):

• Стереотипи в контексті кроскультурної комунікації. (Рогач О. О., кандидат філологічних наук, доцент, декан Інституту іноземної філології СНУ ім. Лесі Українки)
  • Інноваційні технології викладання іноземної мови: європейський досвід.
    (Хом’як А. П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки)

11:30 –12:00кава-брейк (ауд.238, 2 поверх);

12:0013:30 – 2 пленарне засідання (конференц-зал корпус А (Головний) – 3 поверх):

• Творчість як один із способів викладання іноземної мови дітям з особливими потребами. (Нашутинська Є. О., керівник англомовного центру творчого та інтелектуального розвитку “Jonnniks Academy of Success“.)
  • Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті. (Линник Ю. М., кандидат педагогічних наук, ст. викладач кафедри прикладної лінгвістики СНУ ім. Лесі Українки)

Інформаційний лист ЗАВАНТАЖИТИ:Інформаційний лист (1)

Анонс!!! ІІ Науково-практичний семінар