У першу неділю жовтня вся країна відзначає одне з найпопулярніших професійних свят – День працівника освіти. Вітаючи викладачів, хтось зі студентів слушно зазначив: “Дякувати вчителям хочеться постійно, навіть по завершенню навчання,  адже щодня пригадуємо їх поради“.
Працювати у сфері освіти в наш час не так уже й просто. Новітні інформаційні технології, постійний науковий прогрес, незліченні масиви інформації в Інтернеті – іноді здається, -викладач уже не потрібен. Проте, як правильно підмітив Альберт Ейнштейн, – завдання викладача не стільки вчити, як надихати й пробуджувати інтерес до життя. А це викладачі інститут іноземної філології вміють, як і наші студенти, що приготували цілу низку чудових сюрпризів з нагоди Дня працівника освіти.
Протягом усього святкового дня викладачів безкоштовно пригощали різноманітними смаколиками, кавою та чаєм, решта ж могли їх придбати й об’єднати приємне (поїдання тістечок) з корисним (всі вилучені від ярмарки кошти студентська рада ІІФ вирішила передати на підтримку воїнів АТО).
2
2_1
Оцінки в заліковках ми теж тепер виставлятимемо особливими ручками. Сподіваємося, це не вплине на викладацьку об’єктивність, хоча…
2_2
Особливо цікавим і сучасним видався проект “Selfie з викладачем 🙂“.
Протягом кількох тижнів студенти робили фото у популярному сьогодні форматі зі своїми улюбленими викладачам, а ми в результаті отримали чудовий плакат, цікаві згадки та, припускаємо, нові навички. Чекаємо тепер потоку викладацьких селфі в соціальних мережах, – в ногу з часом!
Зі святом усіх Вас і нас!
Вітаємо освітян!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *